Ciasto pszczele to produkt przeznaczony do karmienia pszczół o stałej konsystencji. Produkujemy je głównie na bazie glukozy i fruktozy, choć w składzie znajdują się także inne, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania pszczół składniki. Dostępne w naszej ofercie ciasto pszczele charakteryzuje się wysoką sprężystością i plastycznością. Dzięki temu można je dowolnie formować.

Co ważne, nasz pokarm dla pszczół może być stosowany przez cały rok. Odpowiednio dobrane proporcje pozwoliły nam ograniczyć krystalizację pokarmu podczas ujemnych temperatur. Najczęściej jednak ciasto pszczele kupowane jest na wiosnę, gdy występuje ryzyko, że pszczołom może zabraknąć ich własnych zapasów.

Kupując ciasto pszczele naszej firmy, zyskają Państwo pewność, że pokarm jest odpowiednio zbilansowany i w pełni pokrywa zapotrzebowanie pszczół. Każda porcja ciasta ma ten sam skład, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o to, że pszczoły będą żywione w odmienny sposób.

Syrop pszczeli

Syrop pszczeli to kolejny rodzaj gotowego pokarmu dla pszczół, tym razem w formie płynnej. Podobnie jak ciasto pszczele, syrop jest od razu gotowy do użycia. Wystarczy otworzyć pojemnik i podać pokarm pszczołom. W składzie syropu pszczelego znajdują się przede wszystkim glukoza oraz fruktoza, a także inne cukry. Odpowiednio zbilansowany skład w pełni pokrywa zapotrzebowanie pszczół.

Produkowany przez nas syrop pszczeli jest poddawany szeregowi badań laboratoryjnych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że gotowy pokarm jest wolny od zanieczyszczeń, które mogą być niebezpieczne dla pszczół. Nasze syropy są więc nie tylko w pełni wartościowym pokarmem, ale również całkowicie bezpiecznym.