W dzisiejszych czasach, kiedy rynek słodyczy jest niezwykle konkurencyjny, producenci poszukują nowych sposobów na wyróżnienie się na tle innych. Jednym z kluczowych elementów sukcesu jest wykorzystanie wysokiej jakości składników, które pozwolą na stworzenie wyjątkowych smaków i konsystencji. Właśnie dlatego oferujemy szeroką gamę pomad cukierniczych, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość naszych fondantów czy inaczej pomad cukierniczych jest dla nas priorytetem. Dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami surowców, którzy gwarantują nam wysoką jakość oraz stabilność dostaw. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Chociaż fondanty kojarzone są głównie z wyszukanymi dekoracjami na tortach czy perełkami cukrowymi zdobiącymi ciasteczka, to jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze. Dzięki swoim właściwościom plastycznym oraz łatwości w obróbce produkty te idealnie nadają się do tworzenia różnorodnych ozdób, ale także jako dodatek do pralin, nadzienie do ciast czy glazura na pączkach.

Fondanty dla odbiorców przemysłowych

Klienci przemysłowi wymagają od fondantów nie tylko doskonałego smaku, ale także wydajności oraz łatwości w użyciu. Dlatego nasze fondanty są produkowane z najwyższej jakości surowców, co sprawia, że mają one jednolitą konsystencję, dobrą plastyczność oraz odpowiednią trwałość. Współpracujemy z odbiorcami przemysłowymi, dla których przygotowaliśmy ciekawą ofertę fondantów i pomad oraz innych produktów spożywczych, przeznaczonych do wyrobu na masową skalę.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć produkty najwyższej jakości, które będą z powodzeniem wykorzystywane w cukiernictwie, piekarnictwie oraz w procesie produkcyjnym żywności. Jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować nawet największe zamówienia na produkty dla przemysłu spożywczego. Doskonałe zaplecze logistyczne pozwala nam na szybką realizację zamówień i dostarczenie produktów prosto pod wskazany adres. Współpracujemy z przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi.

Produkty przeznaczone dla odbiorców przemysłowych

Fondant

Produkty przeznaczone dla odbiorców przemysłowych.  

Odbiorcom przemysłowym szczególnie rekomendujemy 4 produkty. Są to:

  • Fondant H10 Premium
  • Fondant H15
  • Fondant H20
  • Fondant H30

Nasze artykuły cechują się najwyższą jakością. Do ich najważniejszych cech należą:

  • unikalna struktura: 99% kryształów jest mniejszych od 20 mikrometrów,
  • nieskazitelnie biała barwa: zabarwienie poniżej 20 ICUMSA.

Możemy zmodyfikować formułę zgodnie z potrzebami klienta. Taka opcja jest dostępna w przypadku większych zamówień.

 

Oferta biznesowa – dlaczego warto podjąć współpracę?

Dzięki temu, że prowadzimy własne laboratorium i wykorzystujemy nowoczesne technologie, możemy spełnić ponadstandardowe oczekiwania naszych klientów. Nasza doświadczona kadra może opracować nowe bądź zmodyfikować dotychczasowe receptury, zgodnie z Państwa wymaganiami. Zaopatrujemy przedsiębiorców w kluczowe produkty, niezbędne do przygotowywania potraw słodkich.

Zaoferowanie Państwu produktów o unikalnej jakości jest możliwe dzięki inwestycji współfinansowanej przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych i niezawodnych składników do swojej produkcji cukierniczej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym produktom Państwa asortyment słodkości zyska nowy wymiar smaku oraz wyglądu.

Zachęcamy do współpracy -> WSPÓŁPRACA B2B.