Współpracujemy z odbiorcami przemysłowymi, dla których przygotowaliśmy ciekawą ofertę fondantów i pomad oraz innych produktów spożywczych, przeznaczonych do wyrobu na masową skalę. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć produkty najwyższej jakości, które będą z powodzeniem wykorzystywane w cukiernictwie, piekarnictwie oraz w procesie produkcyjnym żywności. Jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować nawet największe zamówienia na produkty dla przemysłu spożywczego. Doskonałe zaplecze logistyczne pozwala nam na szybką realizację zamówień i dostarczenie produktów prosto pod wskazany adres. Współpracujemy z przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi.

Produkty przeznaczone dla odbiorców przemysłowych

Fondant

Produkty przeznaczone dla odbiorców przemysłowych.  

Odbiorcom przemysłowym szczególnie rekomendujemy 4 produkty. Są to:

  1. Fondant H10 Premium
  2. Fondant H15
  3. Fondant H20
  4. Fondant H30

Nasze artykuły cechują się najwyższą jakością. Do ich najważniejszych cech należą:

  • unikalna struktura: 99% kryształów jest mniejszych od 20 mikrometrów,
  • nieskazitelnie biała barwa: zabarwienie poniżej 20 ICUMSA.

Oferta biznesowa – dlaczego warto podjąć współpracę?

Dzięki temu, że prowadzimy własne laboratorium i wykorzystujemy nowoczesne technologie, możemy spełnić ponadstandardowe oczekiwania naszych klientów. Nasza doświadczona kadra może opracować nowe bądź zmodyfikować dotychczasowe receptury, zgodnie z Państwa wymaganiami.

Zaoferowanie Państwu produktów o unikalnej jakości jest możliwe dzięki inwestycji współfinansowanej przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.