Miód sztuczny

Miód sztuczny jest powszechnie stosowanym produktem w przemyśle cukierniczym oraz piekarniczym. Oferujemy wysoką jakość sztucznego miodu, który produkujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników, a głównymi z nich są syrop glukozowy oraz syrop glukozowo-fruktozowy. Nasz miód jest jednym z najchętniej wybieranych w branży spożywczej w całym kraju. Zaopatrujemy także zagraniczne przedsiębiorstwa, które cenią nasz produkt za niezmiennie dobrą jakość oraz atrakcyjną cenę.

Miód sprzedajemy w wygodnych wiaderkach o różnej pojemności - 7 lub 15 kilogramów do wyboru. Zapewniamy terminowość dostaw oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i detaliczne. Miód sztuczny to produkt uniwersalny o szerokich możliwościach zastosowania. Sztuczny miód jest z powodzeniem wykorzystywany do produkcji pieczywa, słodkich wypieków, płatków śniadaniowych, lodów czy masy makowej.

Co wyróżnia nasz sztuczny miód?

Smak i konsystencja sztucznego miodu HOLGER FOOD jest bardzo zbliżona do miodu naturalnego. Doskonałą jakość produktu zawdzięczamy ścisłej kontroli. Jako doświadczony producent miodu sztucznego dbamy o każdy etap powstawania wyrobu. Niewątpliwie odpowiednio dobrane składniki pozwalają na osiągnięcie wyśmienitego smaku, aromatu i prawidłowej struktury, które odpowiadają cechom miodu naturalnego. Co ważne nasz sztuczny miód nie podlega procesowi krystalizacji i zawsze zachowuje swój płynny stan.

Miód sztuczny

Płynny miód sztuczny to produkt wykonany dla zaspokojenia potrzeb przemysłu cukierniczo-piekarskiego.

Wykonany na bazie starannie dobranego syropu glukozowo-fruktozowego. Zawiera specjalnie zharmonizowaną mieszankę substancji aromatyzująco-barwiących. Idealnie zastępuje miód naturalny. Najwyższej jakości syrop minimalizuje możliwość krystalizacji cukrów w strukturze produktu.

Opakowanie: wiadro 15kg / paleta 660kg lub wiadro 7kg / paleta 525kg

Okres przydatności do spożycia: 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + dziewięć =