confectionery

confectionery

for

For industry

for beekeeping

For beekeeping

NEWS

Company

Firma HOLGER FOOD GROUP Sp. z o.o. powstała w 1997 r. w Poznaniu. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów oraz zaangażowaniu naszych pracowników szybko wyrośliśmy na lidera wśród producentów szerokiego spektrum pomad wodnych. Konsekwencją tego była rozbudowa firmy i przeniesienie działalności do Lubonia pod Poznaniem. Naszą działalność rozszerzyliśmy z czasem o konfekcję i sprzedaż syropów glukozowych oraz produkcję i dystrybucję różnego typu pokarmów dla pszczół. Obecnie zaopatrujemy największe hurtownie branży spożywczej w Polsce i Europie, za pośrednictwem których docieramy do tysięcy piekarzy i cukierników, którzy zaufali naszej marce. Współpracujemy także z czołowymi producentami przemysłowymi, nasze produkty można znaleźć w wielu popularnych wyrobach goszczących na polskich, a także europejskich stołach. Stale poszerzamy naszą ofertę – więcej można dowiedzieć się w zakładce Aktualności.

 

CERTIFICATES

FSSC-22000

Distribution network

W chwili obecnej nasza oferta skierowana dla piekarnictwa i cukiernictwa osiągalna jest w kilkudziesięciu hurtowniach specjalistycznych na terenie całego kraju. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem naszych produktów prosimy o kontakt w celu otrzymania listy dystrybutorów w Państwa regionie. Produkty przeznaczone dla przemysłu oraz pszczelarzy dystrubuowane są bezpośrednio przez nasz dział handlowy – w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

siec_sprzedazy

Investments

Dzięki udanym inwestycjom oraz konsekwentnie realizowanym planom rozwoju posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne z własnym laboratorium, co pozwala zapewnić naszym klientom wysoką jakość i unikalne walory naszych produktów. Aktywnie wykorzystujemy możliwości oferowane przez Fundusze Europejskie, w grudniu 2014 zakończyliśmy drugą w historii naszej firmy inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej – wdrożenie na rynku nowej technologii produkcji pomady wodnej. 

 

 

Holger Food Group Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 17
62-031 LUBOŃ
 
NIP: PL7831298508
REGON: 630902746
KRS: 0000151246
 
Bank: mBank S.A.
PL 39 1140 1124 0000 2119 1200 1001
SWIFT: BREXPLPWMBK
 
Kapitał zakładowy:  1.995.000,00 PLN 
 
tel: 61 899 40 07
tel: 61 899 48 47
 

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.holgerfood.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O., Przemysłowa 17 62-031 Luboń, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iodo@holgerfood.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny